Witaj w Beauty Time

Cześć, mam na imię Sabina i witam Cię w moim świecie. Zawodowo jestem kosmetyczką, linergistką i od kilku lat z powodzeniem prowadzę swój własny salon kosmetyczny.

Prywatnie jestem spełnioną i szczęśliwą kobietą. Mam wspaniałego męża i najukochańszą córkę Laurę.

Jak się pewnie domyślasz – świat kosmetyki i kosmetologii jest moją pasją.

Pasją, która została doceniona I miejscem w kategorii „Studio Urody Roku w powiecie rybnickim” w konkursie „Mistrzów urody 2018” Dziennika Zachodniego.

Nieustannie staram się pogłębiać swoją wiedzę i doświadczenie – dlatego nie mogłaś lepiej trafić, bo pragnę właśnie z Tobą podzielić się tą wiedzą.

Czego się ode mnie nauczysz?

Jak pielęgnować odpowiednio swoją cerę. Pomogę Ci uzupełnić kosmetyczkę w preparaty dobrane idealnie do potrzeb Twojej skóry – zbyt oczywisty argument? Jak się okazuje wiele z nas nie wie, jakich preparatów powinno używać i jakie były by dla nas najlepsze, a często znajduję kosmetyki źle dobrane do potrzeb Twojej skóry.

Podpowiem Ci również, czego powinnaś unikać i jak sobie radzić z niedoskonałościami tak, aby je zminimalizować lub całkowicie się ich pozbyć.

Dlaczego ja?

Dlatego, że lubię otaczać się fajnymi ludźmi. Każda z nas nie jest idealna i wcale nie musisz do tego dążyć. Masz czuć się dobrze same ze sobą, niezależnie od tego, co robisz na co dzień.

 Wiem, z jakimi problemami się zmagasz i ile masz wątpliwości. Nie wiesz, który zabieg byłby dla Ciebie najlepszy, a niektóre zabiegi Cię przerażają.

Dlatego możesz liczyć na mnie. Doradzę, rozwieję wątpliwości, wytłumaczę, a wspólną i czasami ciężką pracą (bo nie obiecuję, że będzie łatwo) poradzimy sobie z niechcianymi problemami.

Kontakt

Chciałabyś w końcu coś zmienić i poświecić sobie trochę uwagi?

Chcesz żebyśmy zajęły się odpowiednio Twoją cerą?

Napisz lub zadzwoń do mnie!

Do zobaczenia :)

Buduj swoją pewność i sukces ze mną.  Zapraszam do świata Beauty Time…


Zobacz opinie Zobacz galerię

Zapisz się do newslettera

Bądź zawsze na bieżąco
Otrzymuj od nas informacje o:
1 Aktualnych trendach kosmetycznych, ciekawe artykuły i porady specjalistek
2 Nowościach w naszym salonie, promocjach oraz konkursach
3 Zapisz się, a otrzymasz rabat 10% na pierwszą wizytę