Witaj w Beauty Time

Piękno stanowi pojęcie bliżej niezdefiniowane, każdy może interpretować je na swój sposób. Dla nas oznacza po prostu akceptacje samego siebie, zarówno pod kątem charakteru, jak również urody. Salon kosmetyczny Beauty Time pomaga wszystkim kobietom wyeksponować swoje naturalne piękno, które bardzo często bywa spychane na dalszy tor, poprzez nadmierne koncentrowanie się na wadach i niedoskonałościach. Wykorzystujemy drzemiący w nowoczesnej technologii potencjał, proponując naszym klientom profesjonalne zabiegi odmładzające, usuwające owłosienie, przeznaczone do regeneracji, odbudowy, nawilżenia i odżywienia każdego rodzaju skóry. Kosmetyka profesjonalna to nasz sposób na zadowolenie każdej kobiety, która pragnie zatroszczyć się o swoje piękno. Ponadto, studio kosmetyczne proponuje stylizację paznokci, manicure i pedicure.

Beauty Time to zespół wykwalifikowanych w kierunku biotechnologii i kosmetyki osób, które nie tylko wykazują się ogromnym profesjonalizmem i wiedzą, ale także koncentrują się na kontakcie z klientami oraz troszczą się o przyjemną atmosferę w salonie. To swego rodzaju azyl, w którym każda kobieta odnajdzie spokój i będzie mogła się w pełni zrelaksować.

Studio urody jako idealne miejsce dla kobiecego grona, gdzie zawsze znajdzie się czas na profesjonalne zabiegi kosmetyczne na twarz, oryginalną stylizację paznokci i wymianę doświadczeń oraz porad dotyczących pielęgnacji skóry i ciała.


Zobacz opinie Zobacz galerię

Zapisz się do newslettera

Bądź zawsze na bieżąco
Otrzymuj od nas informacje o:
1 Aktualnych trendach kosmetycznych, ciekawe artykuły i porady specjalistek
2 Nowościach w naszym salonie, promocjach oraz konkursach
3 Zapisz się, a otrzymasz rabat 10% na pierwszą wizytę