Stylizacja rzęs

Stylizacja rzęs metodą Russian Volume Style 2D-8D (objętościowa)

Metoda została opracowana w oparciu o inspiracje, jakie zaczerpnięto od pięknych Rosjanek, które zachwycają swoim hipnotyzującym spojrzeniem. W Polsce jest to stosunkowo nowa technika i wykonywana jest jedynie w kilku salonach kosmetycznych, w tym również w studiu urody Beauty Time.

W stylizacji rzęs metodą Russian Volume Style 2D-8D wykorzystuje się innowacyjne techniki wolumetryczne, które pozwalają na osiągnięcie gęstych i długich rzęs. Polega ona na doczepieniu w odpowiedni sposób kilku wyprofilowanych rzęs, które tworzą wachlarzyk. Rzęsy przeznaczone do metod objętościowych są wyjątkowo cienkie, nie powodując w ten sposób nacisku na rzęsy naturalne.

Możemy wyróżnić kilka metod stylizacji rzęs, dzięki czemu jesteśmy w stanie osiągnąć efekt pożądany przez nasze klientki.

Najczęściej stosowany jest styl klasyczny - rzęsy prezentują się naturalnie przez zastosowanie najdłuższych rzęs od środka do zewnętrznego kącika oka. Można jednak eksperymentować, uwydatniając zewnętrzny kącik czy też uzyskując efekt otwartego oka.

Stylizacja rzęs metodą Russian Volume Style 2D-8D - cennik (objętościowa)
Metoda Russian Volume Style 2D-8D (objętościowa) - założenie 120 zł - 150 zł Rezerwuj
Metoda Russian Volume Style 2D-8D (objętościowa) - dopełnienie 70 zł - 100 zł Rezerwuj

Stylizacja rzęs metodą 1:1

Piękne, gęste i długie rzęsy, czyli zalotne spojrzenie na zawołanie. Stylizacja rzęs metodą 1:1 polega na ich przedłużeniu, a konkretniej na doklejaniu do każdej naturalnej i odseparowanej rzęsy jej sztucznego odpowiednika. Cały zabieg wymaga ogromnej precyzji oraz doświadczenia, a tymi właśnie umiejętnościami nasze kosmetyczki z Czerwionki mogą się niewątpliwie poszczycić. Używa się do tego specjalnego kleju oraz niewielkich szczypczyków.

Zabieg dedykowany jest dla osób, które mają krótkie, proste i rzadkie rzęsy. Może być wykonywany systematycznie, ale również przy okazji ważnych uroczystości. Efekt przedłużenia utrzymuje się przez ok. 6 tygodni, co jednak nie oznacza, że do tego czasu wszystkie rzęsy pozostaną w nienaruszonym stanie. 6 tygodni to czas, kiedy w większości przypadków wypada ostatnia z przyklejonych rzęs. Uzupełnienie zaleca się po upływie ok. 3 tygodni. Stylizacja rzęs metodą 1:1 trwa ok. 1,5 -2 godzin, w zależności od gęstości rzęs naturalnych.

Stylizacja rzęs metodą 1:1 - cennik
Metoda 1:1 - założenie 120 zł - 150 zł Rezerwuj
Metoda 1:1 - dopełnienie 70 zł - 100 zł Rezerwuj

Ściąganie Rzęs

Czasami przychodzi czas kiedy musimy ściągnąć nasze piękne rzęsy. Przy pomocy specjalnych preparatów usuwamy pozostałe rzęsy szybko i bezboleśnie.

Ściąganie rzęs - cennik
Ściąganie rzęs 40 zł Rezerwuj

Zapisz się do newslettera

Bądź zawsze na bieżąco
Otrzymuj od nas informacje o:
1 Aktualnych trendach kosmetycznych, ciekawe artykuły i porady specjalistek
2 Nowościach w naszym salonie, promocjach oraz konkursach
3 Zapisz się, a otrzymasz rabat 10% na pierwszą wizytę