Praca

Aktualnie poszukujemy:

- kosmetyczki

Praca w naszym salonie to przede wszystkim robienie tego co lubisz i co sprawia Ci satysfakcję. Każdy członek naszego zespołu czerpie wiele przyjemności ze swojej pracy.

Motywację dają nam nasze Klientki. Ich uśmiech i zadowolenie po wizycie w naszym salonie to napęd całej firmy, która nieustannie się rozwija.

Każda kosmetyczka to przede wszystkim specjalistka w tym co robi. Dlatego skupiamy się na Twoich talentach i staramy się je wykorzystać i rozwinąć z największą korzyścią dla klienta.

Jak osiągamy uśmiech i zadowolenie u klientek? To rzetelne i dokładne wykonanie zabiegu zgodnie z najwyższymi standardami, dbając o higienę i komfort klientki przy wykonaniu zabiegu.

Co oferujemy? Umowę o pracę jako podstawę, oraz atrakcyjny i osiągalny do wykonania system premiowy. Pracę w systemie zmianowym.

Czego oczekujemy? Zaangażowania, pasji, uczciwości, otwartości i komunikatywności. Stawiamy na zgrany zespół, który się wspiera w codziennej pracy i na którym można polegać.

Chcesz należeć do naszego zespołu? Koniecznie zostaw swoje CV i list motywacyjny, w którym napisz nam dlaczego chcesz z nami pracować. Jeśli posiadasz zdjęcia swoich prac - dołącz je do CV. Wszystko prześlij na adres emailowy kontakt(at)beautytime(dot)com(dot)pl

Zapisz się do newslettera

Bądź zawsze na bieżąco
Otrzymuj od nas informacje o:
1 Aktualnych trendach kosmetycznych, ciekawe artykuły i porady specjalistek
2 Nowościach w naszym salonie, promocjach oraz konkursach
3 Zapisz się, a otrzymasz rabat 10% na pierwszą wizytę