Makijaż, henna i regulacja brwi

Makijaż: makijaż dzienny / wieczorowy / okolicznościowy / ślubny + ślubny próbny

Naturalne piękno niekiedy trzeba uwydatnić, podkreślić przez odpowiednio dobrany makijaż, o czym wie zapewne każda kobieta. Na co dzień niekiedy nie mamy czasu na wykonanie profesjonalnego makijażu, który byłby perfekcyjnie dopasowany do naszej urody. Kosmetyczka z Czerwionki doradzi Ci, w jaki sposób powinnaś się malować, jakie kolory do Ciebie pasują i podpowie, jakich błędów makijażowych należy się wystrzegać.

Salon kosmetyczny poleca makijaż dzienny dopasowany indywidualnie do urody klientki, makijaż ślubny+makijaż próbny wykonany z troską o najmniejszy szczegół, aby przyczynić się do radości Panny Młodej w dniu jej ślubu, a także makijaż wieczorowy na specjalne okazje.

Korzystamy tylko ze sprawdzonych kosmetyków renomowanych, światowych marek. Dysponujemy szerokim wyborem kolorów cieni i pomadek. Bazę, podkład i fluid dostosowujemy do koloru skóry klientki. Cennik kosmetyczny jest zróżnicowany, co jest uwarunkowane trudnością wykonywanego makijażu i rodzajem wykorzystywanych kosmetyków.

Makijaż - cennik
Makijaż dzienny / wieczorowy / okolicznościowy 60 zł - 100 zł Rezerwuj
Makijaż ślubny (obejmuje makijaż próbny i w dniu ślubu) 180 zł Rezerwuj

Henna brwi oraz rzęs + regulacja brwi

Brwi i rzęsy to te elementy twarzy, na które zwracamy szczególną uwagę. Zalotne i piękne spojrzenie wpływa na postrzeganie całej twarzy, powoduje, że kobieta czuje się bardziej pewna siebie. Henna: brwi oraz rzęs + regulacja brwi to oferta skierowana do tych osób, którym zależy na poprawie swojego wyglądu przy jednoczesnym zachowaniu jego naturalności.

Regulacja brwi pozwala nadać im odpowiedni kształt. Jak wiadomo, włoski mają skłonność do odrastania, co często zaburza kształt oka i nie wpływa korzystnie na spojrzenie. Przy pomocy pęsety kosmetyczka pozbywa się tych włosków, które zaburzają kształt brwi.

Henna brwi i rzęs jest zabiegiem, który zawsze rozpoczyna się od rozmowy z klientką, podczas której wspólnie ustala się kolor. Następnie, przygotowywana jest henna w odpowiednich proporcjach. Kosmetyczka dba również o okolice brwi i rzęs, natłuszczając je i nakładając podkład. Następuje nałożenie henny na rzęsy i brwi.

Przeciwwskazania:

  • uczulenie na hennę
  • zapalenie spojówek
  • zaczerwienione lub opuchnięte powieki
  • choroby zakaźne
Henna i regulacja - cennik
Henna brwi 20 zł Rezerwuj
Henna rzęs 20 zł Rezerwuj
Henna brwi lub rzęs + regulacja 30 zł Rezerwuj
Komplet henny (regulacja brwi + henna rzęs i brwi) 40 zł Rezerwuj
Regulacja brwi 20 zł Rezerwuj

Zapisz się do newslettera

Bądź zawsze na bieżąco
Otrzymuj od nas informacje o:
1 Aktualnych trendach kosmetycznych, ciekawe artykuły i porady specjalistek
2 Nowościach w naszym salonie, promocjach oraz konkursach
3 Zapisz się, a otrzymasz rabat 10% na pierwszą wizytę