Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa (lub inaczej: iniekcyjna) jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne. Odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują.

W medycynie estetycznej wykorzystuje się najczęściej gotowe preparaty do mezoterapii, produkowane pod kątem likwidacji konkretnego problemu, np. koktajle lecznicze, regenerujące, odżywcze i przeciwzmarszczkowe.

Na czym polega zabieg?

Zabieg mezoterapii polega na stosunkowo gęstym śródskórnym podawaniu małych dawek substancji odżywczych w wybrane okolice twarzy lub inne części ciała, które chcemy poddać rewitalizacji. Podczas jednego zabiegu powstają dziesiątki małych grudek, w których zdeponowany jest preparat. Grudki te, podobnie jak ślady po wkłuciach znikają. Składniki aktywne preparatu ulegają całkowitemu wchłonięciu. Nawilżają przy tym i odżywiają skórę działając profilaktycznie i stymulując ją do regeneracji i rewitalizacji.

Mezoterapia igłowa powoduje:

  • ujędrnienie i napięcie skóry
  • głębokie nawilżenie skóry
  • spłycenie zmarszczek
  • pogrubienie naskórka i poprawa jego funkcji
  • rozjaśnienie przebarwień
  • redukcję celulitu i tkanki tłuszczowej
  • zmniejszenie zmian trądzikowych
  • wzmocnienie cer naczyniowych

Zabieg mezoterapii nie wymaga specjalnego przygotowania przed wizytą. Nie powoduje nadwrażliwości na słońce i może być stosowany przez cały rok. Mezoterapia może być wykonywana przy każdym typie skóry, również wtedy, gdy skóra jest bardzo cienka i delikatna.

To idealny zabieg dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną w szybki sposób odmłodzić swoją skórę i nadać jej drugiej młodości.

Mezoterapia igłowa - cennik
Mezoterapia igłowa od 150 zł  Rezerwuj

Zapisz się do newslettera

Bądź zawsze na bieżąco
Otrzymuj od nas informacje o:
1 Aktualnych trendach kosmetycznych, ciekawe artykuły i porady specjalistek
2 Nowościach w naszym salonie, promocjach oraz konkursach
3 Zapisz się, a otrzymasz rabat 10% na pierwszą wizytę