Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to zabieg, który cieszy się coraz większą popularnością, a zawdzięcza to natychmiastowemu i eleganckiemu efektowi. Zabieg ten polega na wprowadzeniu odpowiedniego pigmentu do naskórka za pomocą urządzenia wyposażonego w jednorazową igłę.

Dla kogo przeznaczony  jest zabieg makijażu permanentnego?

Dla kobiet które chciałyby podkreślić naturalną urodę, poprawić pewne mankamenty lub dla osób, które chcą zaoszczędzić czas na poranny makijaż, a ponadto chcą atrakcyjnie prezentować się bez względu na okoliczności. Nawet wtedy, kiedy wstajemy z łóżka, wychodzimy spod prysznica, czy też jesteśmy po kilkugodzinnej konferencji, wygląd partii twarzy poddanych makijażowi permanentnemu pozostanie bez zarzutu.

Zabieg jest doskonałym rozwiązaniem dla osób uprawiających sport, np. uczęszczających na basen, korzystających z sauny i nie tylko. Po prostu dla wszystkich osób prowadzących aktywny tryb życia.

Makijaż permanentny jest doskonałą opcją dla osób, które wskutek przewlekłych chorób utraciły swoje naturalne brwi. Kobiety po chemioterapii czy leczone z powodu zaburzeń hormonalnych często decydują się na ten rodzaj makijażu, ponieważ pomaga odzyskać im naturalny wygląd.

Ratunek w makijażu permanentnym uzyskują również kobiety zapracowane, kiedy dobry wygląd wymagany jest przez cały dzień. Taki  makijaż w każdych warunkach będzie wyglądał świetnie.

Makijaż permanentny przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, które z różnych powodów pragną skorygować pewne niedoskonałości i podkreślić urodę.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg wykonuję profesjonalnym urządzeniem spełniającym wszelkie wymogi UE. Jednorazowy, sterylny moduł jest połączeniem igły z pojemniczkiem na barwnik, który przeznaczony jest dla jednej osoby. Ze szczególną dbałością podchodzę do zachowania czystości i higieny w miejscu pracy. Używam wszelkich możliwych jednorazowych rozwiązań, co zapewnia mi komfort pracy, a Wam bezpieczeństwo.

Czy barwniki stosowane w makijażu są bezpieczne?

Barwniki jakich używam to pigmenty znanych i cenionych firm europejskich. Bezpieczeństwo i dopuszczenie do użytku poparte jest atestami i certyfikatami jakości. Barwniki przechodzą testy dermatologiczne i toksykologiczne. Nie zawierają składników szkodliwych dla zdrowia.

Czy efekt utrzymuje się na zawsze?

Nie, mimo sugerującej nazwy tego zabiegu efekt utrzymuje się od 2 do 5 lat. Barwnik ulega stopniowemu rozjaśnieniu w miarę upływu lat. Długość procesu zanikania uzależniona jest od kilku czynników, miedzy innymi naturalnych procesów rogowacenia i złuszczania naskórka, intensywności makijażu, sposobu pielęgnacji jak również wieku.

Czy zabieg jest bolesny?

Każda z nas ma inny próg odczuwania bólu, jest to kwestia indywidualna. Stosowane kremy, żele i płyny znieczulające skutecznie minimalizują odczuwanie dyskomfortu. Często spotykam się z opinią, że wyobrażenie przed zabiegiem było dużo gorsze niż rzeczywiste odczucia.

 

Myślę, że warto pozwolić sobie na ten rodzaj przyjemności, a wizyta w salonie to zupełnie inny rodzaj relaksu. Miło jest tak położyć się, poczuć błogo i pozwolić by ktoś inny zadbał o Ciebie.  To inwestycja w samą siebie, w swoją wygodę, dobre samopoczucie i pewność siebie. A każda z nas lubi czuć się dobrze i pięknie.

Zobacz nasz prace tutaj.

Makijaż permanentny - cennik

Konsultacja z linergistką i rysunek projektowy bezpłatnie Rezerwuj

Brwi - metodą włoskową, 3D, 4D, cieniowanie, ombre, pudrowa, hybrydowa, mieszana

700 zł

Rezerwacja  telefoniczna
Usta - Kontur 500 zł Rezerwacja  telefoniczna
Usta - Kontur z cieniowaniem lub wypełnieniem, 3D 700 zł Rezerwacja  telefoniczna
Kreski - Zagęszczanie linii rzęs 400 zł Rezerwacja  telefoniczna
Kreski - Elinerowe 500 zł Rezerwacja  telefoniczna
Kreski - Dolne 200 zł Rezerwacja  telefoniczna

Zapisz się do newslettera

Bądź zawsze na bieżąco
Otrzymuj od nas informacje o:
1 Aktualnych trendach kosmetycznych, ciekawe artykuły i porady specjalistek
2 Nowościach w naszym salonie, promocjach oraz konkursach
3 Zapisz się, a otrzymasz rabat 10% na pierwszą wizytę