Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to zabieg, który cieszy się coraz większą popularnością, a zawdzięcza to natychmiastowemu i eleganckiemu efektowi. Zabieg ten polega na wprowadzeniu odpowiedniego pigmentu do naskórka za pomocą urządzenia wyposażonego w jednorazową igłę.

Obecnie istnieje wiele metod i technik wykonywania makijażu permanentnego. Do najbardziej efektownych metod pigmentacji brwi zaliczają się metoda włoskowa, cieniowanie i ombre. Każda z tych technik znacząco różni się od siebie, a połączenie ich daje najlepsze efekty.

Metoda włoskowa polega na  namalowaniu pojedynczych włosków na skórze, które nadają bardzo naturalny efekt brwi.

Metoda cieniowania polega na zabarwieniu pigmentem skóry, dzięki czemu można skorygować kształt brwi i ukryć ewentualne niedostatki, na przykład asymetrię brwi czy ich lekkie przerzedzenie. Tego rodzaju makijaż permanentny pozwala także zaakcentować kolor i sprawia, że brwi zawsze wyglądają nienagannie.

Metoda ombre to również metoda w której stosuje się cieniowanie. Brwi wyglądają bardziej naturalniej, subtelniej i uzyskuje się trójwymiarowy efekt. Obecnie ogromną popularnością cieszy się efekt ombre polegający na bardzo delikatnym zaznaczeniu początków, przodów łuku brwiowego po wzmocnienie koloru na cieńszych końcówkach brwi. Uzyskujemy go poprzez niewielkie, umiejętne położenie barwnika u nasady brwi poprzez zintensyfikowanie go na końcu.

Makijaż po zabiegu wygląda na intensywny, jednak już w pierwszym miesiącu złuszcza się  i traci część swojego koloru, dlatego po miesiącu wykonuje się bezpłatną korektę aby uzyskać ostateczny efekt.

Zobacz nasz prace tutaj.

 

 

Makijaż permanentny - cennik

Konsultacja z linergistką i rysunek projektowy bezpłatnie Rezerwuj

Brwi - metodą włoskową, 3D, 4D, cieniowanie, ombre, pudrowa, hybrydowa, mieszana

700 zł

Rezerwacja  telefoniczna
Usta - Kontur 500 zł Rezerwacja  telefoniczna
Usta - Kontur z cieniowaniem lub wypełnieniem, 3D 700 zł Rezerwacja  telefoniczna
Kreski - Zagęszczanie linii rzęs 400 zł Rezerwacja  telefoniczna
Kreski - Elinerowe 500 zł Rezerwacja  telefoniczna
Kreski - Dolne 200 zł Rezerwacja  telefoniczna

Zapisz się do newslettera

Bądź zawsze na bieżąco
Otrzymuj od nas informacje o:
1 Aktualnych trendach kosmetycznych, ciekawe artykuły i porady specjalistek
2 Nowościach w naszym salonie, promocjach oraz konkursach
3 Zapisz się, a otrzymasz rabat 10% na pierwszą wizytę