Pakiety

Pakiet Panny Młodej 

Ślub to wy­jąt­ko­we wy­da­rze­nie w ży­ciu każ­dej z nas i czę­sto je­den z naj­waż­niej­szych dni w na­szym ży­ciu. Dla­te­go przy­go­to­wa­li­śmy spe­cjal­nie dla Cie­bie pa­kie­ty, któ­re po­zwo­lą kom­plek­so­wo za­dbać o Cie­bie w tym dniu. Wybierz, który pakiet najbardziej Ci odpowiada i ciesz się dodatkowym rabatem.

Pakiet Panny Młodej Silver to wszystko to co niezbędne w dniu ślubu aby olśnić swojego wybranka, jak i gości. W skład pakietu wchodzi makijaż ślubny, próbny oraz stylizacja paznokci. 

Pakiet Panny Młodej Gold to pakiet idealny jeśli dodatkowo chcesz zadbać o swoją cerę. Nasza kosmetyczka dobierze odpowiednie zabiegi aby osiągnąć najlepszy efekt. 

Twój Pakiet Panny Młodej to Twoja własna kompozycja usług w ramach pakietu ślubnego. Sama wybierz jakiego zabiegu potrzebujesz.

 

Pakiet Panny Młodej
Pakiet Panny Młodej Silver 5% rabatu
Pakiet Panny Młodej Gold 10% rabatu
Twój Pakiet Panny Młodej 5 - 10% rabatu

Pakiet na imprezę 

Zbliża się ważna uroczystość, a Ty chcesz olśnić wszystkich? Pomożemy Ci w tym. 

Pakiet na imprezę to idealny makijaż dostosowany do Twojej kreacji. To hipnotyzujące spojrzenie uzyskane przez stylizację rzęs oraz piękne paznokcie. Nasz zespół zadba o każdy element tak abyś o nic nie musiała się martwić. 

Twój Pakiet na imprezę to idealne rozwiązanie dla Pań, które same chcą wybrać usługi do swojego pakietu. Oczywiście nasz zespół chętnie doradzi najkorzystniejsze rozwiązania.

 

Pakiet na imprezę
Pakiet na imprezę 3% rabatu
Twój Pakiet na imprezę 3 - 7% rabatu

Zapisz się do newslettera

Bądź zawsze na bieżąco
Otrzymuj od nas informacje o:
1 Aktualnych trendach kosmetycznych, ciekawe artykuły i porady specjalistek
2 Nowościach w naszym salonie, promocjach oraz konkursach
3 Zapisz się, a otrzymasz rabat 10% na pierwszą wizytę