Poradnik Kosmetyka twarzy Jak to jest z tym makijażem permanentnym?

Makijaż permanentny podbija serca kobiet na całym świecie! Zyskujemy tym samym atrakcyjny wygląd przez całą dobę i jest to doskonały sposób na długotrwałe poprawienie urody, oszczędzając czas podczas codziennego makijażu :)

Jest to zdecydowanie najczęściej wykonywany przeze mnie zabieg. Szczególnie lubiany jest przez Panie, ponieważ daje imponujące efekty.

Dlaczego?

Dlatego, że podczas jednej wizyty jesteśmy w stanie pięknie podkreślić nasze brwi. Nadać im odpowiedni kształt, poprawić niedoskonałości z którymi zmagamy się na co dzień, a także możemy wybrać odpowiedni kolor tak, aby pasował do nas.

W zależności od preferencji brwi mogą być podkreślone delikatnie, naturalnie, a nawet bardzo wyraziście.

Makijażem permanentnym możemy podkreślić również usta. Każda z nas chciałaby mieć piękny kształt ust, który pokryty jest w naszym ulubionym kolorze, którego nie trzeba co chwilę poprawiać.

Równie często wykonywany jest makijaż permanentny oczu. Jak wiemy sztuką jest namalowanie idealnych kresek na powiekach, a podczas jednej wizyty możemy zyskać pięknie pokreślone spojrzenie, dzięki czemu mamy pewność, że nasze kreski zawsze będą wyglądały idealnie i zniknie problem z rozmazanym makijażem ;)

Rysunek to pierwsza połowa sukcesu

W makijażu permanentnym rysunek jest niezwykle ważny. Ponieważ to na jego podstawie wykonuję makijaż. Dlatego w moim salonie poświęcam na niego więcej czasu. Tak aby wszystkie moje Panie uzyskały upragniony efekt.

Wykonywanie rysunku według gotowych szablonów nie jest dobre. Każda z nas jest przecież inna. Dlatego nie da się stworzyć uniwersalnego szablonu.

W Beauty Time nie działamy w ten sposób! Rysunki wykonywane są przeze mnie i dostosowane do każdej z moich Pań.

Dobrze wykonany rysunek nie tylko pozwala podkreślić naszą urodę ale również poprawić niedoskonałości.

Druga połowa sukcesu

Po wykonaniu i zaakceptowaniu rysunku, przychodzi czas na wybranie odpowiedniego koloru - a mamy w czym wybierać, niezależnie od obszaru, czy to są brwi czy usta.  

Dopiero po tych etapach przechodzimy do permanentnego makijażu. Oczywiście poddane obszary są znieczulane kilkukrotnie tak aby zapewnić komfort podczas zabiegu.

Co zyskujemy?

Dzięki temu zabiegowi zyskujemy czas, który możemy wykorzystać na nasze przyjemności - szczególnie rano możemy spać dłużej ;) Codziennie, o każdej porze nasz makijaż wygląda pięknie, a my nie musimy go ciągle poprawiać i wydawać pieniędzy na kosmetyki, czy korzystać z henny, która utrzymuje się około 3 tygodni.

Czujemy się atrakcyjne, kobieco, niewątpliwie stajemy się pewniejsze siebie i jesteśmy po prostu piękne!

Jeżeli masz jakieś pytania zapraszam do kontaktu ze mną. Napisz lub zadzwoń :)

Jeśli rozważasz czy ten zabieg jest dla Ciebie - pamiętaj, że zawsze możesz umówić się na bezpłątną konsultację.

Sabina Baryła

Twoja kosmetyczka

Zapisz się do newslettera

Bądź zawsze na bieżąco
Otrzymuj od nas informacje o:
1 Aktualnych trendach kosmetycznych, ciekawe artykuły i porady specjalistek
2 Nowościach w naszym salonie, promocjach oraz konkursach
3 Zapisz się, a otrzymasz rabat 10% na pierwszą wizytę